Értékesítő kollégát keresünk

Szeretnél egy vállalat felemelkedésében részt venni? Ahol jó a közeg, érdekesek a feladatok és akár nemzetközi tapasztalatokat is lehet szerezni?

Szívesen csatlakoznál egy olyan vállalati csapathoz, ahol a tulajdonosok mind elismert, több nemzetközi sikeres projektet vezető szakemberek, akik erősen hisznek a közösség erejében és ahol a munkatársak büszkék arra, hogy itt dolgoznak?

Ha igen a válaszod a fentiekre küldj nekünk egy önéletrajzot a PSC CEE Kft. magyarországi képviseletére

Értékesítő

pozícióba, teljes munkaidőben

FELADATOK:

  • az értékesítési folyamatokban való aktív részvétel
  • partnereink, ügyfeleink támogatása, látogatása, oktatás termékhasználatról
  • havi, negyedéves, éves értékesítési célok elérése
  • komplex, átfogó termékismeret elsajátítása, alkalmazkodás a gyors fejlesztési megoldásokhoz az értékesítésben
  • bejövő megkeresések/lead-ek feldolgozása
  • új ügyfél akvirálás
  • dokumentációk készítése, CRM és egyéb adminisztráció
  • kiadott ajánlatok nyomon követése
  • szervíz dokumentáció készítése
  • utazás/ügyfél látogatás a kijelölt régióban
  • telefonok kezelése (reklamáció, új ügyfél, egyéb ügyintézés)

ELVÁRÁSOK:

  • word, excel, outlook, CRM használat
  • jó szervező és problémamegoldó képesség
  • igényes, precíz, alapos és gyors munkavégzés
  • rugalmasság, segítőkészség
  • pozitív, dinamikus csapatjátékos személyiség
  • jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYÖK:

  • műszaki/pénzügyi/banki beállítottság
  • közép szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Állandó szakmai fejlődés,belső képzések
  • Stabil, fejlődő cég, biztos befektetői háttérrel
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskolai

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol alap szint

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

  • 1-1 fő Nyugat-, és Kelet-Magyarország és home office

Várjuk jelentkezésed az info@psccee.com e-mail címre!